První ročník konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2018 startuje 13. 6. 2018 v Praze

Letošní novinkou mezi HR akcemi je konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání pracovníků s názvem FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2018, která se uskuteční ve středu 13. 6. 2018 v Praze. Konference otevře řadu aktuálních témat a bude se věnovat nejnovějším trendům ve firemním vzdělávání.

První částí programu bude několik vystoupení expertů a následná moderovaná diskuse s řečníky zvučných jmen. Mezi nimi vystoupí Hana Caltová, HR Director z Kofoly ČeskoSlovensko, Klára Escobar, HR Director z Hello bank!, František Hroník z MotivP, David Koláček, manažer vzdělávání ze Seznam.cz, dále Klára Marečková, Head of Learning & Development z O2 Czech Republic, Lenka Murinová, HR Specialist ze společnosti Bekaert, Tomáš Otáhal, Learning & Development Coordinator ze SAP Services a konečně Marek Premus, HR Director z Alza.cz

Součástí programu budou i praktické aplikační workshopy téma role vzdělávání v onboardingu zaměstnanců, gamifikace firemních rozvojových aktivit, proces learning designu, online aplikace pro podporu rozvoje či narativní přístupy ve vzdělávání. Facilitování workshopů se ujmou Brano Frk, Jiří Bréda, Mirka Dvořáková, Jan Složil či Marek Velas, specialisté na uvedená témata.

Konference se uskuteční v příjemných prostorách Konferenčního centra Greenpoint v Praze 10, nedaleko stanic metra A Skalka a Strašnická. Díky poloze je zajištěno i dostatečné parkování pro účastníky a také příjemné venkovní posezení v případě dobrého počasí.

Hlavním partnerem konference je společnost Image Lab, partnery pak společnost Multisport Benefit, Top Vision a Channel Crossings. Mediálními partnery pak společnost MotivP a portál eVzdelavani.cz.

Realizační tým připravuje i několik překvapení pro všechny účastníky, která postupně zveřejníme na webu a sociálních sítích. Těšte se! 

Více informací a přihlášky na konferenci na webu https://www.firemnivzdelavani.eu/konference.

První ročník konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2018 startuje 13. 6. 2018 v Praze

Doporučené kurzy