O projektu evzdělávání.cz

Ze startupu založeného v roce 2008 jsme vyrostli do největšího vzdělávacího portálu. Představujeme vám novou verzi, plnou novinek, které rozhýbou byznys každé školící organizaci, ale i lektorům na volné noze!

Ing. Petra Pilná

zakladatelka projektu

Krátce z historie evzdělávání.cz

Založení projektu evzdělávání.cz

leden 2008

Ve spolupráci s profesionálním týmem grafiků a programátorů vzniká první verze portálu eVzdelavani.cz a začíná se zaplňovat kurzy od významných vzdělávacích společností.

Acomware společníkem a verze 2.0

leden 2010

Acomware, přední konzultační společnost pro ecommerce je strategickým společníkem. Uvádíme podstatně vylepšenou a optimalizovanou verzi 2.0

LMC kupuje firmu eVzdělávání

leden 2013

Veškeré aktivity přebírá společnost LMC, provozující Jobs.cz. Projekt eVzdělávání má nového majitele, platformu a je propojený s největším pracovním portál s nabídkou práce v ČR.

eVzdělávání je opět samostatné

leden 2016

V rámci portálu Jobs.cz byla zrušená sekce Kurzů a školení a tím získalo eVzděláváno opet svou plnou samostatnost. Pro další rozvoj chystáme výrazné inovace, které Vám přinesou řadu novinek.

Navázání spolupráce s BlueBerry

září 2016

Využíváme analytická data a veškerá znalosti k tomu, abychom vybudovali od základů špičkový portál, který vás ještě rychleji navede k informacím, které hledáte.

Nejpokročilejší verze je spuštěna!

duben 2017

Chtěli jsme pro vás to nejlepší a máme to! Na základě uživatelských testů je vyhledávání a srovnávání nabídek až o 75% efektivnější. Navíc mnoho vylepšení, které nemají konkurenci. Vyzkoušejte a sami uvidíte :-)

Kontaktní údaje

Je jedno, jestli potřebujete odborou pomoc s kurzy, jste náš stávající kliet, nebo se k nám chcete nyní přidat. Moc rádi vás uslyšíme.

Sídlo společnosti:

Mezi školami 2477/25
Stodůlky, 158 00 Praha 5
Tel.: +420 602 545 853 | Mail: info @ evzdelavani.cz

IČO: 04641591
DIČ: CZ04641591

Registrace: C 251319 vedená u Městského soudu v Praze

Chcete se nás na něco zeptat?

Zeptejte se nás. Vše Vám zodpovíme.